Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen online forrásból tudom...

Milyen online forrásból tudom meg, hogy milyen függőségei vannak egy bizonyos Windows 7 frissítésnek?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: KB4534310

[link]


Arra gondolok, ami szükséges hozzá, hogy feltelepüljön, másik Windows frissítések például.


Ezeket telepítettem fel:


[link]

[link]

[link]


Ugyanakkor, a frissítés amit a leírás elején írtam, nem települ fel, mivel:


"Some updates were not installed" természetesen Dism.exe-vel is próbáltam (A .cab fájlt), úgy se jött össze.


Így hát, két lehetséges megoldás maradt, az egyik, hogy itt megkérdezem ezt ami a kérdés, a másik, hogy a virtuális rendszert egy az egyben újratelepítem, hátha úgy működik.



2023. júl. 15. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom Win7 x64 ről van szó.

A 0628 és a 4419-en kívül ez kell még: [link]


A 6952 nem tudom micsoda de felesleges.


Miután mindhárom felment újraindítás és többszöri WU keresés, frissítés és minden le fog jönni.

2023. júl. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, elméletileg működnie kéne, bár nem lepődök meg, hogy nem működik, ugyanis a gyári szolgáltatások fele nálam nem létezik, magamnak köszönhetően, így hát, a virtuális számítógép újratelepítése következik, utána pedig amit leírtál.


Ment a zöld. :)

2023. júl. 16. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!