Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám nyers gépre...

Hogy tudnám nyers gépre behozni a Biost hogy feltelepítsem az op.rendszert? Alaplap: Asus B660M-A D4

Figyelt kérdés
A problémám, hogy már megpróbáltam minden billentyűkombinációt, (F2, Alt+F2, F6, F8, F9, F10, Del, Esc) ellenőriztem az összes kábel működését, konkrétan videókat néztem hogy hogy kéne betölteni de semmire sem reagál. Nekem tette össze egy cég és ma küldték le, kompatibilisnek kell lennie, HDMI kábellel csatlakoztatnám a monitorhoz ez a fő outputom, VGA-m nincs.

2023. jún. 29. 16:19
 1/4 gentoojedi ***** válasza:

A képernyőn egyáltalán megjelenik valami? Alaplap logó?


Lehet azért nem tudsz belépni, mert el sem indul az alaplap. Vagy a cpuba nincs grafikus chip. Bár ezt cég által összeszerelt gépnél nem igazán tudom elképzelni.

2023. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kézikönyv ( [link] ) 24. oldalának tanúsága szerint:

"Entering BIOS at startup


To enter BIOS Setup at startup, press <Delete> or <F2> during the Power-On Self Test (POST). If you do not press <Delete> or <F2>, POST continues with its routines."

Del vagy F2.


Milyen processzor van benne?

2023. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mutat egyáltalán az alaplap bármi életjelet? Mi a processzorod pontos típusa? A bios egyáltalán támogatja? Az is elképzelhető, hogy nem kértél biosfrissítést és az alaplapban levő bios így nem támogatja a processzorodat. A processzorban van egyáltalán integrált video?
2023. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kell venned egy monitort is. 😀
2023. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!