Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért recseg a laptop-on a...

Mért recseg a laptop-on a hangszóró ha zenét hallgatok v ha filmet nézek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

mert rossz.


lehet egy vezeték elszakadozott benne. vidd el szervízbe.


vagy csak zene és film alatt recseg: játék közben nem? értem itt az alatt hogy van hang a játékhoz.

2010. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A laptopba nem 50 wattos hangszóró van, azok nem nagyok, igaz enyém meglepően kegyetlenül jól szól, de ha otthon használod ne a laptop hangszóróját használd, nekem rá van dugva nagy hangfal.
2010. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem tudom h játék Alatt recseg-e mert nem szoktam játszani..csak filmet nézni és zenét hallgatni...


akkor beszerzek egy rendes hangfalat hátha ugy jó lessz...de am akkor is recseg ha fülhalgató van bedugva..:S:/

2010. okt. 12. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor a vezérlőpult/hang beállításokba nézz szét, mert a fülesnek nemkéne hogy köze legyen a laptop hangszórójához
2010. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

fülhalgató és hangfal ugyan oda kerül bedugásra.

ha az recseg a hangfal is fog.

2010. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi..akkor szétnézek a vezérlöbe...a beszédet am lehet hallani jól az nem recseg...:/
2010. okt. 12. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!