Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Múltkor kiírtam néróval 13 db...

Múltkor kiírtam néróval 13 db avi fájl-t egy dl dvd-re és az egyik fájlban van egy pár mp-ces szünet. Gondolom a rétegváltás miatt. Ha mással írok ki avikat vagy normál dvd filmet akkor is lesz szünet?

Figyelt kérdés

optikai meghajtó: Asus DRW-1814BL

Egy tdk dual layer dvd

mondjuk ImgBurnel sikerül jól megírni?


2010. okt. 11. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Rétegváltáskor az _olvasó_ küzd egy darabig, amíg átáll a lézer a másik rétegre, azért van a "szünet". Ez minden íróprogrammal így lesz, esetleg ha olyan programmal játszod le, amiben van előreolvasás, akkor jó lesz. De szerintem ilyen videolejátszó nem lesz (ami lemezről is csinál előreolvasást, bufferelést, mint streamnél).

Másold fel megnézés előtt azt a filmet a vinyódra, és onnan nézd meg.

2010. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szomorúan hallom :( köszi azért
2010. okt. 11. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!