Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő termékről?

Figyelt kérdés

[link]


Ő egy msi laptop ...szeretném ,ha mindenki leírná tapasztalatait :) Nem magamnak vásárolom ,ajándéknak szánom!


2010. okt. 11. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is MSI van, fél éve van meg, és már túlmelegszik, mert tiszta por, mivel még garis nem tom szétszedni el kéne küldeni szervízbe, hogy kiporolják, az két hét... Hát erre nincs időm, szal vettem sűrített levegőt azzal kifújtam kicsit, most azért jobb, nem tökéletes de nem rossz. Szal, nem tom ez milyen de ami nekem van kettő szellőzője van és mindegyiken kifújja a levegőt, be sehol nem. Szal a hűtőpad is felesleges. Szal most várhatok 2 évet mire rendesen ki tom takarítani.
2010. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!