Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlotok...

Milyen laptopot ajánlotok "középkategoriás" gamerkedésre és egyetemre?

Figyelt kérdés
Nyáron kellene új laptopot vennem. Mivel ez az első olyan laptop amit 100%-ig saját pénzből veszek, szeretnék jó döntést hozni. Elsősorban egyetemre kellene, szóval fizikai tényezőkben jó lenne ha nem lenne hatalmas és nehéz mivel minden nap hordanám magammal (gondolkodtam valamelyik olcsóbb MacBookon is, de sok helyen azt írják játékokhoz az felejtős). Másik szempont ami fontos, hogy szoktam néha-néha (ha időm engedi) játszani is. Nem vagyok hardcore gamer, de örülnék ha az olyan játékok mint a Sims, esetleg régebbi GTA/Halo viszonylag gyorsan elfutnának rajta (de nagy részben Steam-ről szoktam ilyen "point and click" style játékokat letölteni). Árban hajlandó lennék picit többet költeni rá ha szükséges, ugyanakkor mégsem akarom miatta csődbe vágni magam (18 éves korom óta élek egyedül, középsuli mellett dolgozom). Előző laptopom Lenovo volt, az nagyon tetszett addig amíg normálisan működött, de nyitott vagyok minden márkára.

2023. máj. 31. 04:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan megtudod mondani mennyi pénzt szeretnél rá költeni?
2023. máj. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

@1

maximum 4-500.000 Ft

2023. máj. 31. 14:10
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem Acer márkájú a laptopom, azon belül a Swift X modell. Én nagyon szeretem, pont azokra a célokra használom, amiket felsoroltál: egyetemi jegyzetelésre és játékra. Ha nagyon fullos játékokkal szeretnél rajta játszani, nem árt beszerezni hozzá egy hűtőállványt, hogy ne melegedjen túl és lője le magát húsz percenként, de nekem Simsezéshez, Lolozáshoz nem szokott ez sem kelleni. Súlyra könnyű, sokáig bírja az aksi. Egyébként én nagyon szeretem ezt a márkát, az előző laptopom is ilyen volt, és nagyon jó szolgálatot tett, úgyhogy érdemes náluk körülnézni, ha pont ez a modell, amit írtam nem jönne be igazán.
2023. máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2023. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Nvidia oldalról mindenképp Rtx 3060-at vennék,illetve I5-tel.Asus laptopok általába jók.Nyilván ha Op rendszer nélkül lenne és rátudod rakni,akkor olcsóbban lehet venni
2023. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!