Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel tisztítod az lcd monitor...

Mivel tisztítod az lcd monitorod képernyőjét?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet kapni eldobható tisztító kendőt, én azzal. Igaz Tescosat vettem, abba van 100 darab, de kivettem 10-et aztán a többi meg kiszáradt, szal ne olyat vegyél, hanem valami normális márkájút.
2010. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Enyhén nedves mikrószálas kendővel. Alkoholt ne használj soha!
2010. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én normális márkájú tisztító kendővel is így jártam már,hogy kivettem belőle többi meg száradt.Szóval ez ugyan mindegy milyen márkájú vagy nem márkájú. Kinyitod bele kell rakni dobozostul nejlonba,bekötve,akkor nem fog kiszáradni :)

Én is ilyet használók lcd-re.

2010. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mosószóda és súrolókefe.
2010. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja ez a fogadnak...?
2010. okt. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,amúgy nedves mikroszálas kendővel szoktam tisztítani.
2010. okt. 10. 22:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Ami a kezem ügyébe kerül... pár napja szemüvegtisztító löttyel és zsebkendővel töröltem le. De már talán egy éve nem volt letörölve, így már ideje volt...


Szerintem bármiféle lötty jó rá és nem karcol, ha pamuttal törlöd, mint kb. bármilyen lencsét/üveget/kijelzőt. Fényképező lencséjén kívül nem törlök semmi mást ilyen gondossággal, legfeljebb a seggemet :-D


Amúgy a gőzborotvát ajánlom ;-)

2010. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én száraz, elvileg pamut kendővel, vagy szemüvegtörlővel szoktam, az mindig van kéznél.
2010. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak, ne szárazon!
2010. okt. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 P.O.C. ***** válasza:
Én hama márkájú pumpás tisztító spray -el, és a hozzáadott kendővel. Elvileg valami speciális lötty lenne, de a tisztító hatása szinte egyenlő a nullával, szóval ilyet ne vegyél.
2010. okt. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!