Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Macbook Air-en akadozik az...

Roland7 kérdése:

Macbook Air-en akadozik az osu! hangja! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egy hete elkezdtem osu!-zni a Macbook Air late 2021 M1 chip 8gb ram típusu laptopon játszani, és nagyon elkezdett akadozni a hang amit nem értek, hogy mitől... Néhány infó:-MacOS Ventura (a legújabb)

-natív resoulution

-A legalacsonyabb beállítások

-optimal(480fps)

-van 1200 zeném,de azelőtt is probléma volt a hanggal, és whitecat 2.1 lite skint használok!


Remélem ennyi infó elég lesz, de ha még kell valami, leírom szívesen!



#zene #hang #probléma #Osu! #Macbook Air 2021
2023. ápr. 30. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
480fps mivel jobb a felénél pl?
2023. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
talán mert nem tudom pont a felét beállítani? De könyörgöm ne ebbe kössünk bele, mert ez nem fogja megjavítani a hangot! Vagy arra gondolsz, hogy kevesebb energiát fogyasztok akkor több enegria jut a hang feldolgozására? akkor meg az a válaszom hogy már próbáltam ugy is hogy 60 fps-el játszottam és ugyanolyan rossz volt a hang!
2023. ápr. 30. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Okés. Töltőn is akadozik?
2023. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pontosan ez volt a probléma! Ha nem jöttem volna rá, legalább miattad rájöttem volna szóval alacson tőltöttségű módban volt, akkor jöttem rá, amikor bedugtam a töltöt:120fps kihúztam:90fps és emiatt valamiért a hang is akadozott
2023. ápr. 30. 20:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Deee ezer köszönet azért, mert ha nem lettem volna4%-on nem töltöttem volna és tőled tudtam volna meg
2023. ápr. 30. 20:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!