Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Karaoke célokra tökéletesen...

Karaoke célokra tökéletesen használható egy számítógép is a DVD-jével és mikijével?

Figyelt kérdés

Azaz felesleges külön erre a célra egy DVD-lejátszót venni + a mikihez keverőt, egyebeket, ha egyszer a számítógépen is van


- DVD

- miki bemenet

- tudom őket külön állítani

- rá tudom kötni erősítőre


Tudtok érvet vagy ellenérvet mondani, ami miatt jó vagy nem jó erre ?


köszi !


2010. okt. 9. 12:34
 1/10 anonim válasza:

Szia!


Nálunk a kricsnibe is a számítógépről megy és tökéletesen működik.Pont amiket irtál egyszerűbb és könnyebb mintha dvd lejátszóról menne.

2010. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
na ezt jó hallani, majdnem megvettem pedig, most csak az a kérdés, hogy majon az a mikibemenet a dynamikus mikiket hogyan kezeli, és milyen hangminőséget ad vissza vajon ...
2010. okt. 9. 13:00
 3/10 anonim válasza:

1.,


nálunk sokat énekelnek és kicsit tökölni kellett a beállításokkal de jó hang van. + amig a dvd-t cserélgeted vagy van 1 lemezen kb 10 szám addig a van brasco-n vagy a karafun progin van kb 5000 dal.Ezek persze nem mind állati jók mert midi is van benn csomó de sok jó is.Aztán még a jutubon is van rengeteg karaokee vidijó ami szintén kiváló énekelni.

2010. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
oksa csak figyusz, a mikrofon torzítása érdekelne nagyon, h mennyiben ad "gépi" hangot és mennyire adja vissza hűen, zúgás-búgásmenetesen az emberi hangot
2010. okt. 9. 20:01
 5/10 anonim válasza:

1,


Hát próbáld ki először mert nálunk ugy jó ha a mikrofon csak a "bal" oldalon szól.De itt 4 hangfal van tehát pont jó mert a küzdőtéren hallani az éneket de a zene mindegyiken jön.Akkor szépen szól.(itt)Magyarul a mikrofon beállításánál el van tekerve egy oldalra a balance.Hogy mi az oka nemtom de nálunk ez van.:)

2010. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát figyusz .... mondjuk erre van egy tippem, sztem ugye az emberi hang kivitelére eleve nincs értelme sztereóban állítani, hanem ha jól tudom, azt a nagy keverőkön is úgy szokták, h ugyan azt a mono hangot viszik mindegyik hangfalra, mert héát másképpen képtelenség, azaz a zene mehet sztereóban de a miki hangja mono, csak éppen el van osztva mindegyik hangfalra


na ennyit tudok, asszem jól is, na csak ez a kérdés akkro (ez is), h pl ezt lehet-e állítgatni a gépen vagy pl ehhez kéne már egy kifejezetten karaokes dvd, ahol be tudod az ilyeneket is állítani


ayyy, nagyon köszi ám a segítséged, és nem kötözködök, csak annyi apró kérdés merül fel h bekattanok, nem lehet kiigazodni egyszerűen (persze drága technika ezt megoldaná, na csak pont azt szeretném "kiváltani" úgymond, ugye drága keverő pl és stb)


szóval ha van még ötleted, nagyon szívesen veszem ám !!

2010. okt. 10. 09:41
 7/10 anonim válasza:

1,


Izé..:)) a pc-n szuperül lehet állítgatni mindent.A dvd-n amugy se lehet asszem mert beteszed és indul a zene azt annyi.Tehát:sztem egy zsinór,összekötöd a cuccokat és probiren.Aztán fektess bele keverőbe.Biztos f@szábban szól profi cuccal de ez is jó az ilyen vájtfülüeknek meg a részegeknek:D

2010. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

na megnézegetem akkor alaposabban a gépet, mert bevallom, nekem az a gondom, hogy a mikrofon hangerejét nem tudom külön állítani, és az úgy meg nem poén, hogy egyszerre, ugyan olyan hangosan szól, mint a zene, azaz csak az erősítőn tudom tekergetni a hangerőt. na igen, egy keverő ezt megoldaná, de megpróbálom azért, na meg a másik nagy kérdésem, hogy vajon a PC egy dinamikus mikit is úgy fog kezelni, mint egy kifejezetten PC-s mikit ? ..... ez jó kérdés, de kipróbálom

köszi addig is

2010. okt. 11. 08:00
 9/10 anonim válasza:

1,

nálam egy realtek hd audio manager progi van a gépen és ott lehet állítani.Amugy meg a mikrofonok is rendes mikrofonok nem amolyan tescos pelenka mikrofonok:)szal próba:)

2010. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

értem köszi, na valami ilyen softverre gondoltam, megnézem akkor


nekeünk is van jobb mikink, de ugye nem is amiatt estem gondolkodóba amit írsz, hanem h egy "normális" miki az dinamikus, más a működési elve mint egy multimédiás mikinek, és nemtom ezt hogyan fogadja a hangkártya, de ezekl szerint jól, max azt nemtom mennyire árthat neki hosszabb távon


na de próba ....

2010. okt. 12. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!