Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a beviteli...

Miért nem működik a beviteli eszköz/billentyüzet/a monitoron ??

Figyelt kérdés
Windows 7,megnyitom a google chromot és a beviteli eszközt/billentyüzetet/ szeretném használni,de egyik napról a másikra elromlott,nem működik!A külön klaviatúra az működik!A neten nem találtam megoldást,tudna valaki egy kezdőnek segíteni ?? Elnyomhattam valamit?? Megköszönném a segítséget.

#beviteli eszköz monitoron
2023. ápr. 18. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
monitoron? Mi köze a monitornak ehhez? Az csak egy megjelenítő eszköz!
2023. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
win7 mar nem tamogatott, hasznalj 10et
2023. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1/1-nek !A monitoron/megjelenítő eszközön/amikor a google chromot megnyitod,a GOOGLE felirat alatt van egy bekeretezett üres mező/sor/ahova beirod,hogy mit akarsz keresni.Eddig érthető? A sor jobb végén 3 db kis ikon van, 1.beviteli eszköz/klaviatura ábra/,2.hangalapu keresés,3.képalapu keresés!A beviteli eszköz ikonra kattintva megjelenik a monitoron egy kb.16x7 cm.nagyságu klaviatura,ahonnét betudod irni,hogy mit akarsz keresni,ekkor a pc.nagy klaviatúrája helyett ezt szoktam használni.
2023. ápr. 18. 09:42
 4/11 A kérdező kommentje:
1/1-nek ! Ezt akkor szoktam használni,amikor a pc.-től és a nagy klaviatúrától eltávolodok 2-3 méterre lévő nagy TV elé,mert ott nézünk,mondjuk filmet vagy valami mást!Tegnap még működött,ma valami történt vele,nem működik !! Azt hittem,hogy valaki megérti,amit leirtam és segít!
2023. ápr. 18. 09:49
 5/11 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg ténylegesen tudna segíteni!!!!!!!!!!!!! Aki nem tudja a választ,az minek ír ide !!Én a problémára megoldást-segítséget kértem,várom,hogy valaki majd tanácsolni fogja,hogy a GOOGLE a barátom !!!
2023. ápr. 18. 10:02
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Akkor vessünk véget a várazozásnak: A google a barátod.
2023. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi az a VÁRAZOZÁS,hülye gyerek ! Szórakozzál azzal,akivel gondolom !! Kijártad már a 8 osztályt,vagy még csak nagycsoportos ovis vagy ?? Írni,azért már illene tudni,nem ??
2023. ápr. 18. 11:15
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Mikor a kretén barom fennakad egy typón :'D
2023. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kisegítő lehetőségeknél nem tudod megnyitni?
2023. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,a kisegítő lehetőség az működik /kb.24x7cm a klaviatura mérete/Nem ezzel van a gond ! Ahogy leírtam már,a Google Chrome megnyitásakor a Google felirat alatti sorban ott van egy kicsi billentyüzet ikon,arra rányomva megjelenik egy kb.16x7 cm nagyságu billentyűzet és azt használtam,de egyszer csak nem működött.Ennél jobban nem tudom leírni!
2023. ápr. 19. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!