Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 0. facebook.com mondja: "Site...

0. facebook.com mondja: "Site Congested - Try again later" Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Szoktam használni a Facebookot mobilon (T-mobile) De már vagy egy hete csak ezt írja ki "Site Congested - Try again later". Mit kezdhetnék én most ezzel??

Ha jól értem azt írja hogy túlterhelt. Na de ennyire? :/


2010. okt. 6. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
hihihi. a T-mobile egy hordó fos, szokás szerint.
2010. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az oldal zsúfolt/túlterhelt- próbáld újra később
2010. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem, kedves utolsó, de már egy hete?? Ezért aggaszt...

Másnak esetleg van ilyen??


Elsőnek üzenem hogy T-mobilban legalább ingyenes a mobil facebook[pont a végére]

2010. okt. 6. 20:13
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Az lehet, de soha nem értettem az ilyen függőket, hogy telefonon is facebookozik. Nekem is van net a telefonomon, de még eszembe nem jutott felmenni facebookra.
2010. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
majd ha te is reggel nyolctól este hétig benn ülsz előadáson, akkor meggondolod magad.
2010. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:
Reggel 8-tól este 6-ig dolgozom. Igaz, hogy én a munkára figyelek, nem arra, hogy éppen ki fingott, és teszi közé facebookon. Felmehetnék én is, van hogy nincs vevő, gépen is van net, de inkább értelmesebb dologgal lekötöm magam, mint egy 86.-ik közösségi oldallal. Fent vagyok én is, nem az a baj. Előadásra meg tanulni jár az ember, nem facebookozni, meg tököt vakarni.
2010. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nem az a lényeg hogy Xedik közösségi oldal ti hülye idióták. Egyébként meg nem csak függőség miatt lehet fenntlenni ebbe még bele se gondoltatok? pl ha valakinek akarsz küldeni valami üzit, de nincs pénz a kártyádon, írhatsz facebook üzenetet. JÉÉ ÉS INGYEN VAN. JÉÉÉÉ barmok


De hogy on is legyek: Én frissíteni szoktam az oldalt, néha segít, de legtöbbször az sem. probáld meg ujratölteni, háthogyha segít behozni az oldalt. Már írtam a tmobilenak is, hátha válaszolnak.

2010. okt. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!