Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek a Lockerz megbízható?

Szerintetek a Lockerz megbízható?

Figyelt kérdés

[link]


aki nem ismerné:

videónézésért meg kérdések megválaszolásáért lehet pontokat kapni és azokat beváltani


a kérdésem, hogy meg lehet ebben bízni? tehát ha megadom a címem biztos hogy elküldik a kijelölt terméket?

ugyanis túl szép ahhoz h igaz legyen..


van vkinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?


2010. okt. 6. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is túl szépnek hangzik, hogy igaz legyen...
2010. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorikerdesek.hu-n már elég sokan kérdezték, hogy megéri-e, de még senki nem jött egy idő után vagánykodni, hogy megkapott akármit is...
2010. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen megtaláltam a csalafintaságot.. a ptz-kből szinte nem lehet semmit venni, a ptz-k csak akciózzák a terméket


pl van egy pendrive ami mondjuk $20 és akkor ha 500 ptz-t rászánok akkor az árából 5%-ot levon, így $19 lesz.

2010. okt. 6. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Te kevered a SHOP-al. A SHOP-ban lehet úgy venni dolgokat, hogy ptz-vel kipótolod az árat. De a redeem-em viszont ingyen lehet pontokért venni dolgokat. Azt előre beszokták jelenteni, hogy pl ezen a héten lesz. Nekem múltkor sikerült egy 50$ paypal.
2010. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem.
2010. okt. 10. 10:04
 6/7 A kérdező kommentje:

de azt nemértem, hogy a redeemben keresek egy terméket, mondjuk egy ipod touch, ésakkor alatta ott van hogy more soon, és sehol se valami buy gomb v ilyesmi, ez most hogy van? xD


minden héten ezek közül mást lehet venni?

2010. okt. 10. 10:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert olyankor nincs megnyitva. Majd azt írni fogják, hogy mikor lesz kb.

De most már csak 3 redeem lesz. Egy az amerikaiaknak, egy nekünk, meg egy mindenkinek. Mert utána már jön valami 24/7 redeem, ami azt jelenti, hogy mindig nyitva lesz. De még nem tudom hogy az milyen lesz.

Amúgy itt megnézheted, hogy milyen egy redeem. Ez egy szimulátor:

[link]

2010. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!