Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem emailcím...

Mondanátok nekem emailcím feltörő programokat? Fontos

Figyelt kérdés
Régebben csináltam magamnak 2 mvipet és nem tudok belépni de ki szeretném törölni őket de a régi email-címemre se tudok belépni nem tudom a jelszavam...Nagyon kicsii voltam mikor csináltam és hát igy elég gáz -.- Tudom sokan kérdezik meg ezt a kérdést de sürgős lenne *_*
2010. okt. 6. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs ilyen program
2010. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerinted ez úgy megy, hogy megadod a weblapot, aztán három perc múlva ott a jelszó mint a filmekben?...


Ha így hiszed, akkor hidd el, semmi esélyed hozzászagolni se a témához :)

2010. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerinted ha léteznének ilyen programok (ráadásul így, névtelenül, nyilvános fórumon elkérhető programok) akkor BÁRKI használna egyáltalán levelezőt? Ez kb olyan, mintha bármelyik sarki boltban lehetne kapni minden zárat nyitó álkulcsot.
2010. okt. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari, Opera, Marathon, stb. Aztán próbálkozol...
2010. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*****


[link]


[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
K*vára nem kioktatást kértem hanem segítséget elég lett volna annyit irni h nincs ilyen. ugyhogy be lehet fogni ;) akinek nem inge ne vegye magára természetesen :)
2010. okt. 8. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!