Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem törli le a régi a gépről,...

Nem törli le a régi a gépről, a nethez meg nem csatlakozik, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem a laptopomat. Ugyan azzal az operációs rendszerrel ami eddig is volt, a gép mégis úgy csinálta minha egy teljesen új lenne. Ha belépek, akkor 2 meghajtóra is lérehozott egy-egy windows mappát, amiben az írja hogy az előző op. rendszert menette le. De nekem nincs szükségem rá, pláne nem 2X. Letörölni nem tudom, mert azt írja ki, hogy engedély kell hozzá. Hogy tudnám mégis letörölni?

A másik gondom hogy most meg nem akar a nethez csalakozni. Úgy csalakozik, ha összekötöm a rouerrel, de amint kihúzom elmegy a net, és ha csalakozni akarok, akkor nem jeleníti meg lehetőségként.

Mit csináljak ilyenkor?


2010. okt. 5. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Tedd be a WinXP lemezt, mintha telepítenél és formázd le ami nem kell.
2010. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó ötlete működhet. Ha Xp-t használsz, akkor a router látható kell, hogy legyen (SSID Broadcast) az első csatlakozáskor. Utána el lehet rejteni, a későbbiekben automatikusan csatlakozik.
2010. okt. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!