Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsolt ki a gépem...

Miért kapcsolt ki a gépem magától? (lennt részl. )

Figyelt kérdés
Gépezek és egyszer csak kikapcsol a gép, most is kb 2 órán belül, kétszer is kikapcsolt. Hol lehet ezt beállítani? Vagy mit állítottam el?
2010. okt. 5. 19:11
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
A két leggyakoribb ok a túlmelegedés és a táphiba ebben a sorrendben. Ellenőrizd!
2010. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 P.O.C. ***** válasza:
Itt találsz további tippeket: [link]
2010. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valszeg túlmelegedés lesz a gond. Tedd fel ezt: speedfan - procihőmérő. Megoldás lehet, ha kitakarítod a géped, lehet, hogy csak a por miatt nem hűt rendesen.
2010. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

TÁPCSERE de azonnal, nekem mikor ilyen volt a gépem majdnem kisütötte a procit. Amíg nem cserélsz tápot be se kapcsold.


Ha gyanúsan forró a levegő hátul a tápodnál, ki kell cserrélni. Nekem búgott is, mint a porszívó mikor bekapcsoltm.


A tápcsere nekem bevállt

2010. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
olcsóbb és gyorsabb ha letöltöd az pleverest programot vagy amit előző válaszoló írt, és ha magas a hő 50 körüli kifújod a gépből a port, megméred megint ha lejjebb ment akkor nem kell kicserélni a tápot.:)
2010. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50°C egyáltalán nem számít magasnak... Attól még nem fog leállni a gép...
2010. okt. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. szerintem nem túlmelegedés mert kb olyan 42-ig szokott felmenni, jah és laptop.
2010. okt. 6. 16:52
 8/8 anonim ***** válasza:
leállni nem fog, de nem is alacsony. biosba függő egyébként amit belehet állítani cpu ower heating protection. de proci függő. szal nem montam hülyeséget. oks új gépeknél hardveres a védelem de akk is.
2010. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!