Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom folyton Trójaival...

A laptopom folyton Trójaival riaszt, olyan fájlokat jelöl meg veszélyesnek, melyek a Temp mappában vannak, de hiába törlöm őket, újra megjelennek. Ilyenkor újra riaszt. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Lefuttattam vírus-keresőt, semmi. Csináltam Avast Cleaner Tool-t, semmi! De még mindig riaszt. A szerinte vírus-gyanús fájlok nevei szimplán csak számok. Ráadásul leállásnál baromi lassú a gép, de menet közben gyorsan fut, hibátlanul, de néha csak az IE-t nyitja meg. Néha startolásnál pedig nem tölt be, csak másodszorra, harmadszorra. Tehát elvileg vírusmente, mégis egy filmet nem tudok rajt nyugodtan megnézni, mert két percenként riaszt... Bocsi ha túl hosszú voltam, de mindenre kiakartam térni.
2010. okt. 1. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Trojan Remover vagy

Malwarebytes' Anti-Malware

amelyik rokonszenvesebb.

Letöltés>telepítés>Frissítés>Teljes gép átvizsgálása


[link]


[link]

2010. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Újra húznám ,minél előbb,napokig elszórakozhatsz a víruskergetésével,és az eredménye bizonytalan az újratelepítés meg megvan 1-2 óra alatt.
2010. okt. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!