Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fotókat szeretnék CD-re...

Fotókat szeretnék CD-re másolni, a Néró azt írta ki, hogy:"Segédprogram menedzser probléma". Mi ez? Lehet, hogy az alapgépben van valami gond?

Figyelt kérdés
A számítástechnikában nemigen vagyok járatos (60-on felül). Fotókat szeretnék CD-re másolni. Próbálkozásom nem járt sikerrel, a Néró azt írta ki, hogy: "Segédprogram menedzser probléma". Mi ez? Megismételtem még pár cd-vel, mindent jól csináltam, ugyanez történt. Gyermekeim felraktak még 2 másoló programot (Burn4Free, CDBurnerXP), ezeken is sikertelen volt. Lehet, hogy az alapgépben van valami gond?
2010. okt. 1. 16:47
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Az meglehet. De ha ilyen sok író szoftver kudarcot vallott, akkor az író fizikai meghibásodása sem kizárt.
2010. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gépben levő CD-DVD író-olvasót ki kellene cserélni, az hibás. Ezek az optikai meghajtók asztali gépekhez nem drágák, 5-6000 ft körüli áron kaphatók, a beszerelés öt perces munka. (ASUS-ok általában jók).

[link]

2010. okt. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!