Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem megy végig a telepít...

Jozsoo kérdése:

Miért nem megy végig a telepítés? Win 11-et szeretnék telepíteni egy vadi új ssd-re de a szolgáltatások indítása résznél újraindul és nem megy tovább,újra és újra indul.

Figyelt kérdés
Gondolom az ssd jó, mert a 10-es és egy linux is minden probléma nélkül feltelepült. A pendrájv is jó, mert nemrégen erről telepítettem és akkor sem volt semmi fennakadás. Miért csinálja ezt?
2022. dec. 15. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valami nem tetszik neki. Én is jártam már így.

Indítsd újra a gépet (amikor nem akar továbbmenni) de most már a Boot menüben a meghajtót válasz (amire telepítesz), hogy arról bootoljon és tovább fog menni a telepítés.

2022. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem 11 kompatibilis a géped.
2022. dec. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kompatibilis a gepeddel.
2022. dec. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az 1.válaszolónak:megcsináltam én is, nem segített.

A 2. és 3. - ha így lenne, el sem indult volna a telepítés.

2022. dec. 16. 06:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma megpróbáltam újból de internet nélkűl, kihúztam az utp kábelt. Így végigment a telepítés, működött minden (amihez nem kell internet). Amint visszadugtam az utp kábelt rögtön jött a sorozatos újraindulás és valami hibaüzenet (angolul) de olyan gyorsan, hogy nem tudtam elolvasni.
2022. dec. 16. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Valamit rosszul csinálsz.

De a hibaüzenet kéne, akár utólag csökkentett módban kiolvasva.

2022. dec. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!