Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kevés a lemezterület! De miért?

Kevés a lemezterület! De miért?

Figyelt kérdés

Most lehet kicsit bonyolult leszek, de remélem van aki tud segíteni!

Kiirta a gépem, hogy kevés a lemezterület a C meghajtón. Rákatt , töröltem ami nem kellett. Kiirta, hogy elegendő hely van.

De azért még beléptem a sajátgép--C meghajtó-ba és még töröltem fájlokat! Ez is érdekes volt, mert csomó dolgot töröltem mégis alig nőtt a szabad terület! (?)

Nem csináltam semmit és kb 10 perc múlva ismét kiirta, hogy kevés a hely, töröljek!! És ez megy egyfolytában. Hiába törlök dolgokat!!

Nagyon nem értek ehez, mi lehet a gond??


2010. szept. 30. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Remélem a lomtárat is ürítetted...

Itt van néhány tipp:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2010. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Naná, a lomtárat mindig ürítem!

Köszi, olvasom!

2010. szept. 30. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:

*****


Az Ashampoo WinOptimizer különböző eszközök gyűjteménye. Valamennyi a számítógép optimalizálását és kézben tartását szolgálja.


Az Ashampoo WinOptimizer megtisztítja a merevlemezt és eltávolítja a felesleges az adatszemetet. Így tarthatjuk meg a számítógép teljesítményét, ahelyett, hogy az mint szokásos egyre inkább csökkenne.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!