Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik olyan vr megoldás,...

Létezik olyan vr megoldás, ami csak kijelző?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy vr szemüvegféle kijelzőn érkezik a kép, de klavi+egér, vagy joystick marad és értelemszerűen simán fekve játszom, ahogy szoktam néha.( Nem szükséges 10-15 nm gumiszoba).

2022. dec. 7. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Az összes ilyen...
2022. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, úgy látom rosszul kérdeztem.Helyesen így lenne, hogy lehet-e kapni olyan vr megoldást, amihez nincs semmiféle vezérlő? Csak a szemüveg...vagy mi a neve... :) és klaviról intézem a mozgatást...?
2022. dec. 7. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Mit mondtál, milyen szenzorok vannak a billentyűzetedben, hogy 6dof tudja követni a pozícióját?
2022. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sima pc konfig
2022. dec. 7. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
És szenzorok híján hogy fogod a 6dof irányítást megoldani?
2022. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Szemüvegbe épített billentyűzet és egér..???
2022. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na még mindig nem jól írtam le akkor. Monitor helyett kellene egy vr szemüveg. Az irányítás marad egér+klavi,vagy joy. Erre létezik-e megoldás? Egyszerűen csak a monitort váltanám ki valamiféle szemüvegre.
2022. dec. 7. 20:23
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Minek?
2022. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!