Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A messenger miért írja ki...

A messenger miért írja ki állandóan hogy elérhető vagyok?

Figyelt kérdés

Gépen kijelentkeztem és ígyis azt jelzi

Mit kellene áttállitani hogy ne jelezze mindig azt?


2022. nov. 26. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam is probléma volt, telefonon bejelentkezve és net közelben egyből "elérhető" voltam.
2022. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Dettó, plusz a többieknél is eut mutatja, hiába nem használják épp.
2022. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsold ki az elérhetőség jelzését telefonos appban és asztalin is.


Persze ez esetben te sem látod, hogy ki elérhető, de véleményem szerint ez egy pocsék funkció, mert cak gerjeszti a stresszt: „elérhető, mégsem válaszol” és hasonlók. Ha fontosat akar az ember a másiktól, akkor ezt lexarja, és felhívja telefonon. Ha nem fontos, akkor meg nem számít, hogy nem válaszol.


Tehát kapcsold ki!

2022. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert mindig is összevissza jelezte az elérhető állapotot, még akkor is, ha már hetek óta nem jártál még internet közelében sem.
2022. nov. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyamnak is ez van, csak neha geprol jelentkezik be, nincs mas kütyüje.. 24h-ban online mutatja, pedig ki van kapcsolva
2022. nov. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
Mert érzékeli, hogy internetet használ az eszköz.
2022. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Jelszót változtatsz, és rányomod, hogy mindenhonnan lépjen ki. Ezután kilépsz magad is. Egy hétig nem vagy internet közelében. Majd mikor "visszatérsz" közlik veled, hogy szinte folyamatosan fent jelzett...
2022. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!