Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért laggol ilyenkor az...

Miért laggol ilyenkor az egész szerver?

Figyelt kérdés
Call of Duty 2-t játszanánk LAN-on, én csinálom a szervert, ami fut rendesen, de ha én is felmegyek játszani, akkor az egész elkezd laggolni. Amúgy ha csak a többiek vannak fennt, akkor simán jól működik az egész, és nincs probléma. Ez vajon miért lehet, valakinek valami ötlet?
2010. szept. 29. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnék, hogy gyenge hozzá a géped, hogy egyszerre játsszál és futtasd is a szervert. A CoD elveszi a memória nagy részét, és a kevés ami marad, nem elég ahhoz, hogy kifogástalanul fusson a szeró.
2010. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4 gb ramom van, 250+ fps. ez az opció szerintem ki van zárva, régebben gyengébb gépről is futtattam szervert. de azért köszi :)
2010. szept. 29. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:
esetleg próbáld meg 125-re korlátozni az fps-t :) Úgy hátha nem laggol. Amúgy LAN-on hamachival, vagy rendesen kábelen? Mert ha neten keresztül hamachival, vagy hasonlóval, akkor attól is lehet, hogy tré a neted :)
2010. szept. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!