Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Előfordul, hogy a játék...

Előfordul, hogy a játék összeomlik?

Figyelt kérdés

Nos, kezdem unni, hogy alkalomadtán, de egy nap 2-3x crashel a játék. MW2 és WZ2-ről van szó. Azt olvastam, hogy ez valószínűleg az iCUE program hibája.


Corsair Hydro Series H100i RGB PLATINUM SE- vel hűtöm a procit, hogy testre tudjam szabni, muszáj hozzá az iCUE. Gondoltam lecserélem egy NZXT Krakenre, de ott is okoz ilyet az NZXT Cam alkalmazás.


Létezhet valami fix megoldás? Igen tudom, cseréljem le ezeket, de a vizet nem akarom elengedni, más gyártó termékei meg nem tetszenek. Főleg, hogy csak fehérben jöhet szóba, így ez is lecsökkenti a választékot megjobban.


A gépem adatai szerintem lényegtelenek, de leírom. RX 6700XT, Ryzen 5 5600, 16GB 3200MHz, 650-es Seasonic Prime Snowsilent Platinum táp.



2022. nov. 22. 02:54
 1/3 anonim ***** válasza:

"Előfordul, hogy a játék összeomlik?"


Látod, hogy igen...


"ez valószínűleg az iCUE program hibája."


Nem.


"Létezhet valami fix megoldás?"


Nem.

2022. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Soha nem értettem, hogy az ilyen izék miért válaszolnak egy kérdés alá.
2022. nov. 22. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Mire nem kaptál választ?
2022. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!