Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Grafikai munkát szeretnék...

Kecskebéka111 kérdése:

Grafikai munkát szeretnék vállalni, de hogyan és hol tudnék?

Figyelt kérdés

Grafikai szoftvereket saját magam szórakoztatása képpen kb 10 éve tanulgatom, rengeteg képet, logót és egyéb dolgokat csináltam már.

Főbb munkáim: 2 cégnek teljes arculat, tehát logó, névjegykártya, médiafelületek.

1 osztálytabló

Youtube és twitch arculat tartalomgyártóknak

Buli hirdető plakátok

És egyéb képek, úgymond fantasy képek készítése a programok tanulása miatt és magam szórakoztatása miatt.


Mivel ötletem sincs, hogy hol tudnék még munkákat vállalni, hogyan tudnám az emberek tudatár adni, hogy én ilyenekkel foglalkozom, hol lenne érdemes hirdetni magam, ezért írok ide, hátha valaki tapasztaltabb ilyen téren és tudna ötletet adni.


Regisztrálva vagyok fiverr oldalra és qjob oldalra, figyelmesen követtem a meghirdetett munkákat, de nem találtam olyan hirdetést, akik keresnének grafikust. Fiverr-en pedig meghirdettem magam, de nem volt egyetlen vevő sem.


Amiket szivesen csinálnék: arculat tervezés cégeknek, akár éttermeknek étlaltervezés és egyéb grafikai munkák. Akár szórólapok, buliknak plakátok.


Van olyan oldal, ahol tudnék évényesülni?



2022. nov. 19. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak home office-ban szoktál dolgozni egyedül? Nem tudnál összeállni nagyobb teambe, hátha együtt többre mentek, és együtt hirdetitek magatokat.
2022. nov. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak úgy, igen. Nekem nem ez a főállásom. Viszont jó lenne összeállni valakikkel, de nem ismerek más grafikusokat sajnos
2022. nov. 19. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Szabadúszókat foglalkoztató oldalon - például:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

2022. nov. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó lenne valami magyar oldal, mert azért az szép, mikor a világ összes grafikusa és programozója, de a túlnépesedett Ázsia, stb, minden ott van ezeken a weboldalakon és lecsap egy munkára. Vagy szűrő kellene.

Ezeken hogy lehet jól szűrni? Vagy napi 8 óra munka böngészni válogatni a munkákat és századikként jelentkezni?

2022. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!