Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amazon prime gaming ingyen?

Lemezlovas. kérdése:

Amazon prime gaming ingyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az amazon prime-ra előfizettem, de azon a kártyán, amit megadtam, nem volt pénz. Nem tudta levonni, így 2 hónapja van már prime-om ingyen. Ezt valahol számontartják? Vagy később adnak egy jó nagy csekket?

2022. nov. 5. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Nem így működnek az előfizetéses rendszerek. Ha nincs fedezet és nem tudják a fordulónapon (esetleg +1-2 nap haladékkal levonni), megszűnik az előfizetés. Az lehet inkább, hogy az első hónapot ingyen vagy kedvezményesen kaptad, és a másodikra még volt fedezet, így 60 nap használat rendezve lett. A harmadikra hónapra valószínűleg már nem lesz.
2022. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudják levonni, megszűnik az előfizetésed.
2022. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ahogy látom elírtam: 8 hónapja van előfizetésem ingyen.


Amikor lejárt az ingyenes időszak, a végén nem tudott levonni, mert nem volt rajta pénz(nem használom).

Megpróbáltam újra aktiválni és sikerült.

8 hónapja az összes pénz a kártyán 26 forint volt.

Hátha így érthetőbb...

2022. nov. 7. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!