Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok audio CD...

Crogen city kérdése:

Miért nem tudok audio CD lemezt írni a laptomommal, viszont az mp3 írható cd-t tudok írni.Mi lehet a probléma? Több fajta író programmal probáltam és több fajta írható cd lemezzel próbálkoztam.Próbáltam több fajta írható sebességel is.

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ezt honnan kellene tudnunk konkrétumom nélkül?


Mivel, hogyan, mit csinálsz? Írás előtt és visszaolvasásnál...

2022. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ugye megvan, hogy audio cd-t nem adatként kell írni, hanem audio cd-ként. Ez minden cd író programban külön modul.
2022. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy kell audio CD lemezt írni és nem adatként írom de valahogy nem írja az audio cd lemezt már ha audio cd lemezt másolok az se írja.
2022. okt. 10. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk.
2022. okt. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gentoojedi ***** válasza:
Hát ez érdekes. De mit ír ki vagy mit csinál, amikor neki állsz lemezt írni? Semmi hibaüzenet? Folyamatjelző? Az író látszólag írja a lemezt? Azt nem akarom elhinni, hogy nincs hibaüzenet. Biztos nem írja meg, vagy megírja, de olvashatatlan? Legalább képernyőképeket küldjél. Milyen programokkal próbáltad?
2022. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valami szerverhibát és médiumhibát
2022. okt. 11. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor már tudom!

Valami nem jó.

2022. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!