Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha minimális...

Mit tegyek ha minimális informatikai ismeretek mellett teljesen meg akarom érteni hogy mi az hogy bitcoin?

Figyelt kérdés
2022. szept. 24. 17:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Rossz példák helyett inkább a kérdést kellene értelmezni.
2022. szept. 24. 23:59
 12/14 SIDLER22 ***** válasza:

Értelmeztem a kérdést. Abba, hogy TELJESEN meg akarod érteni a Bitcoint a forráskód tanulmányozása is beletartozik fogalmilag. Én ezért hoztam fel neked a forráskód tanulmányozását. Majd próbáltalak rávezetni, hogy fölösleges ezt megtanulni.

A tőzsdei részét azt infó tudás nélkül is meg tudod érteni. Ahhoz csak gazdasági tudás kell.

Az infós részéről elég elméletben tudni az alap működését. Ez egyfajta "biztonságot" ad a fedezetére. Hitelességet fog adni neked a Bitcoinra azzal, hogy megérted miért nem lehet feltörni és miért nem lehet belőle milliárd egységeket csinálni. A forráskódot tanulmányozni (hacsak nem akarsz kriptó programozónak menni) tök fölösleges.

Ezt tapasztalom itt másoknál is ezen az oldalon.

Nem tudják mi mire való és, hogy szükségük van-e rá, de nekik a legújabb és legjobb kell mindenből. Nemrég egy srác beírta, hogy sokáig használható gépet szeretne és főleg játszik rajta, szóval a legújabb Ryzen szériából mi a 8 vagy a 12 magos változatot ajánljuk-e. Megmondtam neki, hogy még a 6 magos változat sem lenne szükséges arra amire Ő szeretné használni és 7-8 évig simán el lenne egy 6 magos régebbi kiadású processzorral. Majd közölte, hogy Ő ezt már eldöntötte és ilyet szeretne és kész. Nincs vita.

Az ilyen embereken nem lehet segíteni. Mennek a marketingdumák után és megveszik rekord áron a dolgokat. Aztán soha nem is fogják kihasználni.

2022. szept. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Neked felesleges mert lusta vagy.


Tőzsdei részről nem is volt szó, Ne keverjük a fogalmakat attól hogy lehet vele tőzsdézni az csak egy dolog, de nem ez a kérdés.


Az hogy nem lehet feltörni csak egy mese. Fel lehet törni csak nagyjából az a helyzet mint az arany gyártásnál többe kerülne feltörni mint amennyit lehet nyerni vele. Mégse lenne olyan rossz ötlet ha megértenéd mert jelenleg kevesebbet tudsz róla mint én.

2022. szept. 25. 07:38
 14/14 anonim ***** válasza:
Youtube: mit open courses cryptocurrency vagy valami hasonlo neve van...
2022. okt. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!