Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom eltávolítani a...

Hogy tudom eltávolítani a CPUról a Hűtést anélkül hogy kárt tennék benne?

Figyelt kérdés

Eladtam a régi procit és szeretném egy darabban kivenni a foglalatból de a paszta olyan erősen tartja hogy nem bírom leszedni a hűtőt s félek hogyha letépem akkor kárt teszek a CPUban.

Hogy lehet valahogy leoperálni?


2010. szept. 26. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Paszta nem olyan mint a Pattex, nézd meg jól hogy biztos az tartja? Nem valami kis pöcökbe van beakasztva a hűtőborda? Igen sokféle megoldás létezik a hűtés rögzítésére, ha megadod az alaplap vagy foglalat típusát, pontosabb képünk lesz a helyzetről.
2010. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tuti hogy a paszta fogja gyári amd hűtés már többször is sikerült leválasztanom másnál
2010. szept. 26. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam eddig az istennek se leszedni a C2Duóról a gyári hűtést, úgy rá van kötve a krém mint a beton, feszíteni meg nem merem.
2010. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fogselyemmel leoperálhatod, ha tényleg a paszta fogja. (Bár sok idő, és viszonylag sokat el kell használj, de biztosan nem tesz kárt semmiben. Esetleg egy horgászzsinórral gyorsabb...)

De nem tartom valószínűnek, hogy annyira ráragadjon a paszta...

2010. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A Fogselymet kipróbálom jó ötletnek hangzik amugy tényleg csak az fogja.De nincs itthol csak holnap tudok venni.

A feszittésnél csak attól féltem hogy amikor tépem ki elgörbül az eggyik lába vagy az alaplapon a foglalat megsérül.


Vagy ha nem sikerül beviszem a számtech boltba ,hogy cseréljék ki a cput csak az is pénzbe kerül

2010. szept. 26. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!