Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baj a HP laptopokkal?

Mi a baj a HP laptopokkal?

Figyelt kérdés

Valahol azt írják, hogy tökéletes, máshol meg szidják, minzt a bokrot.

Akinek HP laptop-ja van, írjon már egy pár sort a gépről!


2010. szept. 24. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ugyan csak jó, nekem ilyenem van, most vettem 1 hete.:)

[link]

2010. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Január óta megy kikapcsolás nélkül és néha csak alig langyos a burkolata. Szerintem jó. Persze lehet, hogy ez azt jelenti, hogy szar.
2010. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kinek milyen tapasztalata van veluk, ha valakinek bevalt tuti nem mondja hogy szar, mas akinek nem volt szerencseje, az meg biztos nem fogja agyondicserni. Nekem szemelyes tapasztalatom nincs vele es csak 2 ismerosomnek van Hp-ja, egynek semmi gond, masiknak miota megvette, csak baj van vele.
2010. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

Lenne egy pár kérdésem még a géppel kapcsolatban, ugyanis valószínűleg én is ilyet fogok venni.

Ha megnyitnád a privátot egy napra, hogy tudjak egy e-mail-t dobni, hálás lennék! :)

2010. szept. 24. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs személyes tapasztalatom. ha ésszerűen használod, nem is lehet.
2010. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!