Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Mysoft kft.-rő...

GaborKss kérdése:

Mit gondoltok a Mysoft kft.-ről? E

Figyelt kérdés
Elég olcsóak a termékeik, viszont a google vélemények nagyon megosztóak. Van, aki maximálisan elégedett, mások szerint lehúzás és átverés az egész, ha baj van a gépeddel, vagy rosszat küldenek, kb. búcsút mondhatsz a pénzednek. Sajnos ma, Magyarországon az ilyenek gond és következmények nélkül előfordulhatnak, így elbizonytalanodtam.

2022. aug. 10. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az áru maga amit árulnak jó, ha nem fogsz ki egy hibás példányt akkor minden rendben lesz. De a garanciális ügyintézés pocsék, így ha véletlenül kifogsz egy hibás példányt (megesik, hogy gyári hibás), futhatsz a pénzed után. De ez szinte mindenhol így van a nagy és drága boltok kivételével.
2022. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tegnap rendeltem tőlük a negyedik csomagomat, kb. egy óra és itt a futár.

Szóval az egynapos ingyenes kiszállítást eddig mind a négy esetben tudták teljesíteni.

Előre utalással fizettem mindig, számomra furcsa hogy nem programmal végzik a pénzügyeket, hanem manuálisan. Magyarán telefonon felhívnak ha elutaltad a pénzt, hogy megkapták és holnapra itt a csomag. Persze emailt is kapsz, de telefonon minden esetben felhívtak, hogy megérkezett a lóvé.


Eddig kb. 250 ezer forint értékben rendeltem tőlük, nem volt semmi gond a minőséggel és a szállítással. Garancia nem tudom hogy megy náluk, arról még nincs tapasztalatom (és ne is legyen).


A google értékelésekről meg annyit, hogy boldog boldogtalan írhat bármit. Nem ritka, hogy szándékosan húznak le egy-egy céget több google accról, illetve ugyan ezt megcsinálhatják pozitív értelemben is.

Rendeltem már én is pozitív 98%-os több ezer google értékeléses helyről, és eddigi online vásárlásos pályafutásom legnagyobb csalódása volt (nem volt raktáron a termék annak ellenére hogy a weboldal azt írta elérhető, 1 hónap után kaptam vissza a pénzem egy rémálom után)

Tehát ennyit a pozitív és a negatív google értékelésekről.

2022. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!