Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket lenne érdemes választ...

Melyiket lenne érdemes választanom?

Figyelt kérdés
Legfőképpen FIFA-hoz szeretnék venni kontrollert ,de használtan. Nem hiszek az újonnan vett olcsó kontrollerekben. Csak is Xbox vagy PS kontrollert szeretnék. FIFA-hoz más nagyon nem is jó. Mivel az olcsó kategória érdekelne így az Xbox360 kontrolleren illetve a PS4 kontrolleren gondolkoztam. Ezek közül melyik lenne jobb választás kényelem szempontjából?

2022. júl. 31. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


Egyértelműen az XBOX kontroller a kényelmesebb, főleg jobbkezeseknek. De ez egyedi mindenkinek. Én első érintésre tudtam a PS kontrollerről, hogy nekem az vacak.

2022. aug. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom PChez lenne. Az Xbox kontroller kb 2006 óta az "alap" PC kontroller, a játékok Windows 7től felfelé mind felismerik és a megfelelő ikonokat használják hozzá.

Abban igazad van, hogy az utángyártott kontrollerek általában elég vackok - de olcsó(bba)k. Viszont használt eredetit venni is elég lutri. Nem tudod mennyire nyúzták szét. Lehet, hogy minden nap játszottak vele 10 éven át, lehet hogy csak pár hetet. A 360 kontrollereket 2005től 2016ig gyártották tehát a legújabb is már vagy 6 éves. Emellett a 360 kontrollerek nagy része vezeték nélküli és azokhoz kell egy speciális adóvevő amit külön meg kell venni PChez. Kábellel csak a kábeles 360 kontroller megy. Az újabb Xbox One és Series kontrollereket viszont mind rá tudod kötni kábellel PCre és az One S és Series (bármilyen) fajtákban bluetooth is van.

2022. aug. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csakis Xbox kontroller!

El nem tudom képzelni, hogy a PS hogy áll valaki kezére, hogy tudnak azzal játszani.

2022. aug. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kettes, a Xeox kontrollerről tudsz valamit?

Nekem xeoxom van, ami ergonomiailag (tehát teljesen úgy néz ki) olyan mint egy xbox kontroller. USB csatlakozós, PC-hez találták ki. Nem is tudom hány éve vettem, nagyon meg vagyok elégedve vele. Érdemes elolvasni a használati útmutatóját, főleg ha PC-n játszik vele az ember, ugyan is a kontroller átkapcsolható PS módba, és XBox módban is van rajta egy autómatikus hangolás gomb. Igazából bizonyos játékokkal csak úgy működik Xbox módban, ha az alján átpöckölöd. De ez benne van a használati útmutatóban. Viszonylag olcsó, és nem kell használtat venned, ha kettes megerősít benne, hogy még létezik ilyesmi. Installálni könnyű. PS módba úgy kapcsol át, hogy a gombok értelem szerűen nem változtatnak helyet, hanem csak a szerepük. Tehát az xbox Y helyett PS háromszöget vesz be amikor megnyomod.


Ő az:

[link]

Kedvenc kütyüm :)

2022. aug. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Sajnos nem vagyok otthon alap utángyártott kontrollerekben jópár éve. Megszoktam a vezeték nélkülit és mivel az Xboxon a Microsoft nem engedi használni a vezeték nélküli frekvenciát másoknak maradtam az eredetinél. Csak magasabb árkategóriában nézelődtem utángyártottak után, mert rászoktam az Elite kontrollerre az alsó megnyomható gombokkal és hiányoznak lövöldözős játékokban. A Microsoft Elite 2 horror árban van és minőségileg már nem olyan mint az első szériák voltak sajnos (személyes tapasztalat). Egyelőre viszont nem nagyon van párja és az utángyártottak közel vannak árban is.


Utángyártottakkal régen is és ma is ugyanaz a gond, vagy kifogsz egy jót és megérte vagy tönkremegy hamar. Mivel nekem nincs most egy sem ezért nem tudok ajánlani sem.

2022. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!