Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lassult így le a gépem?

Mitől lassult így le a gépem?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra úgy belassult hogy még a Sajátgépnek is 5 másodperc kell. Tulajdonképpen feltettem rá egy játékot, utána lassult be ezért leszedtem. Utána megint felgyorsult de mostmeg megint lassú. Próbáltam már mindent: Advanced SystemCare Pro, Smart Defrag, RegistryBooster, SpeedUpMyPC, CCleaner de hiába. Tegnap este megint gyors volt, töredezettségmentesítettem és bármilyen hihetetlenül hangzik, utána megint lelassult. 2GB RAMom van és nincs semmi a feladatkezelőben aminek nem kéne ott lennie, a procihasználat se olyan nagy. Nincs véletlen egy tippetek hogy mitől van ez a sebességingadozás?
2010. szept. 22. 09:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit kérdeznék hogy nem lehet esetleg a Windows Update egyik frissítésétől. A merevlemezem 42%-a szabad, még ezt is hozzáteszem.
2010. szept. 22. 09:45
 2/5 anonim ***** válasza:

ilyet vírus is okozhat.

valami durva irtót tegyél fel, pl Kaspersky 2011, maxra állítod az érzékenységét, és tuti talál valamit!

2010. szept. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor lassú a géped, nézd meg a feladatkezelőben (ctrl+alt+del, vagy start-->futtatás-->taskmgr ), hogy esetleg van e olyan folyamat, ami a processzort indokolatlanul leterheli.
2010. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
13:08! Már leírtam magyarul hogy megnéztem ott is. Először olvasd el a kiegészítést és utána válaszolj!
2010. szept. 22. 18:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam a problémát: még több lemezterületet kellett felszabadítanom. Pedig azt hittem elég a 42%. Na mindegy azért köszi a válaszokat.
2010. szept. 22. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!