Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vezeték nélküli fülhallgatót...

Vezeték nélküli fülhallgatót miért nem látja egy telefon sem?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy PHILIPS TAT5505 fülhallgatót.

A probléma vele az, hogy nem kapcsol párosítási üzemmódba. Aazt hittem hibás, ezért visszavittem. Az eladó is próbálta, semilyen telefon nem látta. Azt hitte hibás, ezért kibontott egy újat. Azzal is pont ez volt a helyzet. A kék ledek nem villogtak,( ami ugy ezt jelzi, hogy lehet párosítani az eszközzel) csak a fehér ledek villogtak.

Annyiba maradtunk, hogy holnap összepakolom és visszaviszem. A helyzet az, hogy nagyon tetszik, és reméltem valaki tud érdemben segíteni nekem.A neten mindent elolvastam, de nem találtam erre megoldást. Még a gyári visszaállításra sem reagál.


2022. júl. 21. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
A használati utasításban leírják, hogy hogyan kell párosítás módba rakni. Ha úgy se sikerül, akkor sajnos vissza kell vinni.
2022. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!