Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van jó csomagmegőrző Budapeste...

Van jó csomagmegőrző Budapesten, ahol a laptomopat otthagyhatnám?

Figyelt kérdés
Budapestre érkezek majd egy napra vidékről és onnan repülök el nyaralni. Sajnos csak aznap tudok összefutni egy ismerőssel, aki átadna nekem egy csomagot, amiben laptop is van. Van olyan csomagmegőrző Pesten, ahol napokra ott tudom hagyni ezt a csomagot? Mert ugye a repülőre nem vihetem fel, máshogy meg nem tudom átvenni.

2022. júl. 10. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Nekem csak annyi a kérdésem, hogy hogyan találsz te Budapestre, ha még a googleba se vagy képes ennyit beírni, mint "csomagmegőrző"?


[link]

2022. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Laptopot miért ne lehetne repülőre vinni?
2022. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2

Mert terrorista a kérdező:DDD

2022. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is csomagmegőrzőkben tartom a pénzem kp-ben 10 milliót az egyikben 10-et a másikban, így nem kell félnem hogy bankrabláskor megkárosítanak. Ha már ennyire biztonságosak.... :)
2022. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!