Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy VENOM VS2870 Xbox...

Vettem egy VENOM VS2870 Xbox Series S & X fehér töltőállomást és azt nem tudom hogy jó-e az xbox one-ba?

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Maga az akkumulátorral és a töltővel nem lenne probléma, de az One kontrollereknek kicsit más az alakja és akkumulátor helye is kicsit más. A neten is ezt találni: [link]


"Nem kompatibilis Xbox One kontrollerekkel, mivel azoknak más alakú az akkumulátor tartója."


Ezek a töltőállomások kétségtelenül kényelmesek, de meglehetősen kicsi teljesítményűek. Hasonló árban kapsz 4db Eneloop tölthető elemet töltővel vagy pedig a budget változatát az Ikea Ladát [link] ami ugyanaz csak saját márkás. Ezek 1900mAh teljesítményűek elemenként (kettő kell egyszerre), míg ez a Venom pl 850mAh összesen. Kettőt használsz, kettőt töltesz.

2022. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!