Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltés közben alvóba rakta...

Letöltés közben alvóba rakta magát a gép, hazaértem és észleltem elment az áram,visszakapcsoltam onnan folytatta ahol abbahagyta, persze őjra fel kellett állnia a rendszernek a kérdés, hogy ilyenkor sérül valami?

Figyelt kérdés
Nyilván bekapcsolt állapotban igen, de arra vagyok kíváncsi ilyenkor mi van
2022. jún. 21. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ha be lett volan kapcsolva se lett volna különösebb gond. Mac letöltést kell újrakezdened, bár még az sem feltétlen, ha torrenthez hasonló darabokból álló letöltés.
2022. jún. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajna elég sok volt az áramszünet tavaly,és túlfeszültségbe gallyra ment a vga, amit lehet a tápegység adott tovább 27,56 voltot mértem GPU-Z programmal, és az alaplap is kuka, szóval én tudom mivel jár egy ilyen,sokan megússzák,én nem úsztam meg :D
2022. jún. 22. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ott inkább a táp volt a ludas, mármint az nem volt megfelelő minőségű.
2022. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Cooler master rs600 acab. Különben másnak is voltak ezzel a táppal problémák, fórumon olvastam, én nem tudom, de olyan mintha valami gyártási hiba amit szinte az összessel eljátszottak. Nem tudom hogy lehet így gyártani,nem tesztelik le értékesítés előtt, nem mérnek rá multiméterrel,vagy csak leszarják? Eszméletlen...
2022. jún. 22. 20:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!