Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van ez a billentyűzetemmel?

Miért van ez a billentyűzetemmel?

Figyelt kérdés

Hibái:

-nem tudok számokat írni a jobb oldalrol

-a felső két sor nem műkodik [hosszú o,rovid,ő,ű

és az F-egy,F-kettő...stb.]

Tegnap ota ilyen,letoltottem egy konvertálo progit,semmi mást nem változtattam a gépen.mit csináljak?


2010. szept. 18. 15:17
 1/4 yuda ***** válasza:

3 dolog jutott eszembe:


-kontakthibás a vezetéked,jártam már így -a sok áthelyezéstől elszakadt,vagy nem érintkezik már rendesen


-vírus -ezt nem ragozom -futtasd le a vírusirtód


-állítsd vissza az időpontot egy korábbira: start/minden program/kellékek,rendszereszközök (xp-nél)

2010. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régebben nekem is volt ilyen gondom, az lehet abaj, hogy nem érintkezik benne a panellel a z átlátszó érintkezők! húzd meg a csavarokat a ledek hátamögött a billentyűzet hátoldalán, vagy szedd szét, és töröld meg a kis rézérintkezőket radírral vagy polírpapírral ha van rá mód!!

aztán faszán érintsd össze a rézlemezekkel az átlátszó rész érintkezőit azt hiszem feketék (máshogy nem nagyon tudom leírni, az látni kellene)! Aztán a csavarokat húzd meg jól(persze nem szakadásig) Ha pedig nem mű ködik így sem akkor vagy kábelhiba, vagy nem tudom :D!!

2010. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

koszonom a gyors választ felkiáltojel

visszaállítottam a rendszert-nem oldotta meg

most fut a vírusírto-...

nemsokára szétszerelem-...

2010. szept. 18. 18:10
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs vírus,amúgy kiprobáltam másik billentyűzettel is és azzal se jo . ááh
2010. szept. 19. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!