Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem jeleníti meg a...

A nagy Levin kérdése:

Miért nem jeleníti meg a fényképeket?

Figyelt kérdés

Lenovo T430 laptop, Win 10 OP rendszer. Ha csatlakoztatom a fényképezőmet (Nikon Coolpix B700) felismeri, betölti a képeket, de ha megnyitok egyet, homályosan jelenik meg, a következő kép viszont sehogy (alap képmegjelenítő). Ha ugyanezt teszem az asztali gépemmel (Win 7), ott rendesen működik.

Pendrive-ról, kártyaolvasóról, vagy külső tárról simán megjeleníti a képeket, tehát nem a képmegjelenítő hibás. Photscape képszerkesztővel ugyanez van.

Oké, kiveszem a kártyát a fényképezőből, berakom a kártyaolvasóba és jó, de miért nem működik a "hagyományos" módon?


2022. ápr. 23. 07:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kellene lesned, hogy ha bedugod és megnézel egy képet amit mondjuk homályosan tölt be, közben hány százalékon pörög a proci és a memória illetve a vga
2022. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!