Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miként telepíthetem vissza a...

Miként telepíthetem vissza a windows ce 6. 0 - at ?

Figyelt kérdés
Ma vásároltam egy 7" Notebook ot amelyről lelett törölve a windows ce 6. 0 és helyette egy Linuxotnyomtak föl rá Annyit kell tudni hogy ezen a rendszer kb 2-300mb Nekem sürgősen kellene egy jó tanács miként telepíthetem vissza a windows ce 6. 0 - at és még csak ezt a szoftwert sem találtam sehol A mások gondom hogy bios - t sem találok a gépen küldenék egy linket ahol le van írva erről a példányról pár infó Nem tudom ki használt már illetve telepített újra ilyen csoda gépet de reménykedem hogy segí tvalaki ugyan is a neten szinte semmit nem találtam róla max angolul az meg csak kicsit megy köszi mindenki Itt az oldal ahol a termék is : [link] html
2010. szept. 15. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a linked (404 hiba). [link]
2010. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oké akkor csak keress rá vaterán úgy hogy mini netbook

Nem linkelgetek úgy sem szeretik .

2010. szept. 15. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez az? Jól néz ki. [link]
2010. szept. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Apám, ez Windows Ce6.0 iPhone-ra és mobilra való... nem notebookra.

[link]

[link]

Ja és jobban teszed, ha valahol szerzel egy normális notebookot. Ha ezen még bios sincs? Az még a régi használt gépeken is van.

2010. szept. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a notebookot az előző gazdája nagyon alaposan hazavágta, ezzel csak egy szervízben tudnának valamit kezdeni, de az sokba fog kerülni. Kipróbálás nélkül nem vettem volna meg, az biztos.
2010. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Először is senkinek az apja nem vagyok legalábbis nem a tide kedves "apázó"

És másik válasz adónak mondanám hogy a windows embedded ce 6.0 igen is erre való illettve van több kiadott változata is a kedves link melyet küldtél részt az R2 esekről szól ilettve arm processzoros a noti és azért ezt az os.-t használja.

Másik válszra a válaszom szoftvere emberek simán vissza telepítik mivel egy szoftveres rakta RÁ A LINUXOT IS én is az lennék de még kezdő szintem és nem perfekt a szoftverekre vagyunk tolva .

2010. szept. 17. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!