Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ASD mit jelent? Gyakran látom...

ASD mit jelent? Gyakran látom hozzászólásokban is, gondolom valami "szmájli" billentyűparancsa?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szószerint semmit.
2010. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2010. szept. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
a billentyűzeten három egymás mellett lévő betű :D Amúgy körülbelül egyenértékű az xD-vel, x]-vel meg ilyesmikkel. Röhögést fejez ki, mintha csak a lol-t írnád, csak máshod. ennyi röviden és tömören
2010. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
fikázásnak is szoktam írni bamba embereknek akik nem tudják miről beszélnek vagy teljesen hülyeséget tesznek
2010. szept. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az "asd" az ikszdével egyetemben remek találmány, mert ezekből azonnal megismerheted a retardált fórumozót.
2010. szept. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, tökéletesen egyetértek.


első

2010. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hot_kiss válasza:
"Jelenthet" több mindent is.. én például úgy tudtam, hogy a nagy WoW-osok (Wolrd of Warcraft) annyira kockák, hogy lustaságukban írják ezt, az ikszdé és a társai helyett. Ehhezképest múltkor valaki lehordott, hogy ez nem így van, mert az asd az leoltást takar.
2010. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!