Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem és telepítettem a...

Letöltöttem és telepítettem a counter strike source-t. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tökre nem értem a játékot, rámegyes a find server-re (első) rákattintok egyre és azt írja h nem támogatott verzió, indítsam újra a játékot. legalábbis vmi ilyesmit.

Egynél sikerült kapcsolódni de akkor is csak néztem a pályát semmi más. Mit csináljak??


innen szedtem le: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 12. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Vedd meg! Nyilván nem ezt a választ vártad, de ha normálisan akarsz játszani, akkor vedd meg. Mai árfolyamon 4258 Ft
2010. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Más ismerőseimmel akarok játszani és ők is ezt töltötték le és tudnak játszani.
2010. szept. 12. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor a haverokat kérdezd meg, hogy konkrétan melyik szerveren játszanak és csatlakozz te is oda!
2010. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen azt monták h megadják az ip címet de azt hova kell beírni?
2010. szept. 12. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:

favorit menüben jobb klikk és add new vagy mi oda beirod az ip-t vagy rámész jobb klikkel az exére tulajdonságok a vél után beírod hogy -console le okézod , elindítod a játékot előjön a console és beírod hogy connect is a szerver ip

ip-ket meg itt találsz:www.game-monitor.com

2010. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és nonsteames szervert keress
2010. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen találtam párat és beillesztettem és rákattintok a connectra és utána join game és kapcsolódik de nem történik semmi csak megáll a zene.


Ilyenkor mi van? várni kell?

2010. szept. 13. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!