Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S! meghalt a gépem?

S. O. S! meghalt a gépem?

Figyelt kérdés

a gépem nem indul be!

Szóval power gomb után ventilátorok bepörögnek, minden led ami szokott világt, de a monitoron semmi, és a gép se tölt, mert miután felpörgeti a vinyót, hirtelen megálltja és kész. a BIOSomnak minden induléskor egy pityenésnek kel lennie, azsincs. mintha a hardwereim a semibe forognának :'( Nem olyan régi gép, win7 "menne rajta"... Legutóbb lazán játszottam, szabályosan gép leállt. Jah és a hiba óta ezeket prűbáltam: kábelek ujradugdosása, elem kivétele (hátha felejt)..., RAMokat ujrakivetem majd beraktam. PLS HELP! (haver gépéről irtam a kérdést)

ADATOK:

Gigabyte GA-M56S-S3 (a lényeg)

AMD AThlon 64 x2 5200+

2 db 1gb-os KingMax ddr2 800mhz RAM

Nvidia gForce 8600 GT

winyó Samsung 250GB sata II


2010. szept. 11. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

a vinyó előzőleg nem sz@rakodott már...

valami szokatlan hang, esetleg szektorhiba javítás rendszer induláskor? stb.

2010. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a winyómmal sose volt baj :S gyors, ment minden. havonta töredezettségmentestettem...

hang nincs. semmi. örülnék ha valami bejönne. a monitor üres, egyszer próbáltam várni, hátha bejön, de pár perc után standbyba kapcsolt. a betöltő sipolás is hiányzik :(

2010. szept. 11. 18:31
 3/3 anonim válasza:
Nallam ekkor az volt a problema, hogy meghalt az alaplap es szukseg lett egy masikra nem volt mar mit tenni vele, meglehet, hogy nallad is az alaplap doglott be... ami ugy oldhato meg tudomasom szerint ha szerzel egy ujatt, csak aztan vigyaz, hogy olyat keress ha keressel, hogy amid most van az megfeleljen az uj alaplapba ha oda jutnal, hogy szukseg van egy ujra.
2010. szept. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!