Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » .Tudok offline módban játékot...

David_bost15 kérdése:

.Tudok offline módban játékot telepitení a Xbox Serie X-re akkor mindenkép CD-ről tudom meg tenni csak?Vagy CD-ről is tudok játszani?

Figyelt kérdés
Az a tervem amíg nem lesz jobb netem hasonló képpen szeretnék játszani és nem értek ehhez szinte semennyire.(Forza Horizon 5 lenne a kiszemelt játék)
2022. febr. 11. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan hogy csináltuk, de ősszel egy csapatépítőre hozott valaki egy Xbox One-t, beletettük a Mortal Kombat lemezt és egyből indult. Nem tudom, hogy fel volt-e már telepítve vagy telepíteni kell hozzá, de ment, teljesen offline. Annyi, hogy legyél offline, különben le akar majd tölteni mindenféle frissítést amik nagyok is lehetnek.
2022. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

(Hülye kérdés,de előbb is írtam nem vagyok e téren jártas)De ha megveszek egy játékot mondjuk Konzolvilágban ott CD-t kapok,igaz?

2022. febr. 11. 20:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen
2022. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem CD-t kapsz, mert arra már 10+ éve nem fér rá egy átlagos játék, hanem (gondolom) Bluerayt.

Amúgy nem javaslom azt, hogy teljesen offline legyen a konzolod. Ma már a legtöbb játék eléggé, hogy is mondjam... félkészen jön ki. Már a megjelenés első percében úgy indítanak a játékok, hogy day one patchet töltenek le. Általában hetekig, hónapokig a megjelenést követően ömlenek a fontosabb javítások, amik nem feltétlenül szükségesek a végigjátszáshoz, de kicsit csonkolt élményt jelenthet így a játék.

2022. febr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem lenne teljesen offline, csak a telepítést kéne megoldanom. És a pár GB-os frissítés nem fog zavarni. A Blueray az egy merevlemez szerűseg?
2022. febr. 12. 07:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ránézésre a CD, DVD meg a Blueray is ugyanúgy néz ki. Az Xboxban lévő olvasó pedig mindegyiket tudja kezelni, szóval ezzel nem kell foglalkoznod.
2022. febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen
2022. febr. 13. 04:43
 8/12 anonim ***** válasza:

A Series konzolok első üzembe helyezésekor mindenképpen szükséges internetkapcsolat. A gép lefrissíti magát és profilt is csak így lehet létrehozni.


A játékokat vagy a boltban kapható lemezekről (BR vagy Bluray lemez, egy olyan "CD" amire sokkal több adat fér, az Xbox lemezek általában 50GBosak) vagy netről tudod telepíteni. Telepíteni kötelező, játékok nem a lemezről futnak már nagyon rég. Frissíteni nem kötelező, de erősen ajánlott, frissítés nélkül maximum offline lehet játszani a játékokkal. Az utóbbi évtizedben nagyon elterjedt azonban hogy sok játéknak csak a része van lemezen és a többit le kell tölteni (pl Halo Infinite) vagy hatalmas frissítéseket kapott a játék. Például a 2016os Doom játék esetén ha beteszed a lemezt akkor le kell töltened az egész 60GBos játékot újra, mert a lemez annyira elavult.


Emellett érdemes tudni, hogy sok crossgen (One és Seriesre is megjelent a játék) cím esetében amelyik mindkét generáción működik, a lemezen az Xbox One verzió található csak meg és a Seriest mindenképpen le kell tölteni.

2022. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. febr. 15. 00:19
 10/12 A kérdező kommentje:
Forza horizon 5 esetében az utóbbi érvényes?
2022. febr. 15. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!