Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cseréltessem ki az egész...

Cseréltessem ki az egész operációs rendszert vagy csak eltulzom és könnyebben is meglehet oldani?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éves a laptopom, nem igen volt vele problémám egészen tavaly karácsonyig. akkor valahogy elromlott benne valami, vagy én nem tudom, de ahogy bekapcsoltam, lefagyott. kicserélték komplett az operácios rendszert, windows xp-n fut most:) felkapcsoltam, totál örültem, hogy végre ujra van gépem. de aztán észrevettem h se office-t nem raktak bele, se semmi más fontos dolgot. ez még nem is lenne akkora probléma, hisz letudom tölteni, de...probáltam őket letölteni, pl torrentről a komplett office csomagot, odadták CD-n is, de sehogy sem tudom instalálni, ahogy a webcamom sem tudod "visszahozni". Néha ha bizonyos filmeket, videókat nézek neten, kijön h huzzam le x és y bővitményt, meg is teszem, de semmi eredmény :S December óta nincs olyan nap, ha netezem, hogy legalább egyszer ne omlana össze a Mozillám vagy ne dobna ki. Párszor már az is előfordult, h lekapcsolodott csak magától a gépem. :S December előtt semmi ilyen problémám nem volt, egyáltalán semmilyen :S cseréltessem ki a komplett operácios rendszert és rakassak bele mindent?
2010. szept. 10. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond nekik SP2-es wint. rakjanak rá mert az nem bugos anyira mint ezek az SP3-mas pistikés windówszok :D
2010. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálam az SP3 soha nem problémázott
2010. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs a gépednek semmi baja,csak a rajta lévő programokat kéne egy kicsit rendbe rakni.
2010. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
amugy kb mennyibe kerülne, ha ujat rakatnék bele minden alapdologgal együtt (gondolok itt arra, amiket előbb leirtam, office, webcam stb.) nagyon drága?
2010. szept. 10. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
hát azzól függ mikori office-t akarsz, az új 30ezernél kezdődik
2010. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!