Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet két DivX avi fájlt...

Hogy lehet két DivX avi fájlt összefűzni?

Figyelt kérdés
Milyen programmal ajánlatos és, hogy kéne. Mert van egy felirat a Yamato című filmhez amely 2 CD-s (két avi fájl), de a felirat egy egész filmhez van nem kettőhöz. Ezért akarom összefűzni, mert azt nem vágom, hogy a feliratot, hogy tudnám szétvágni és ráigazítani a 2. CD-re. A Nandub ezt írja ki "Couldn't locate decompressor for format 'XVID' (unknown). VirtualDub requires Video for Windows (VFW) compatible codec to decompress video. DirectShow codecs, such as those used by Windows Media Player, are not suitable."
2010. szept. 8. 21:10
 1/5 anonim válasza:
25%
cérnával nekem bevált :D
2010. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem keresed meg a filmhez való feliratot,vagy fordítva?
2010. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Elsőt megnyitod,ha kérdez:yes.Aztán Append,hozzáadod a másodikat és save video.

Video Audio beállítás:Copy.

2010. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és nem árt codec-et telepíteni a gépedre(K-lite codec pack). Egyébként miből gondolod, hogy a felirat eleve jól van időzítve?
2010. szept. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, hogy nem biztos, hogy az egész felirat lehet, rosszul lesz időzítve. Még nem tudom, amúgy nincs hozzá megfelelő felirat, csak ilyet találtam magyarba. Media Player Classic-kal játszom le és azzal nincs semmi baj. De majd nézek kodeket, küldhettek privátba párat, azt előre is köszi.
2010. szept. 9. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!