Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet megnézni, vagy...

Hogy lehet megnézni, vagy milyen programmal lehet megnézni, hogy egy adott játék milyen portot használ?

Figyelt kérdés
Lécci ne ilyen válaszokat írjatok, hogy a cmdkmböl kiválasztod a sasdet, mert nem értek ilyeneket. Elore koszi.
2010. szept. 8. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Wireshark

Néhány fajta tűzfal

CurrPorts

2010. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt az utóbbi linkje is:

[link]

2010. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hu ez sztem jo lesz.Koszi szepen.
2010. szept. 8. 16:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a jatekot nem irja ki, van firefox, java, unknown, de ennyi tobbet nem ir ki. Vkinek egyeb progi vagy otlet? NAgyon fontos lenne :)
2010. szept. 8. 16:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Google: 'lótök' game port. 'lótök' helyettesítendő a kívánt játékkal...
2010. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
aha néztem, és nem találtam. A játék neve: Gates of Andaron. Szóval te találtál ilyetr amit irtál? mert én nem. AMúgy koszi a segitséget és várom a továbbiakat :D
2010. szept. 8. 18:42
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt mondják hogy a gates of andaron szinte minden nap új portot használ? Ilyen létezik??

Aki megmondja, hogy milyen portokat használ a gates of andaron annak nem is mtudom mit adok de nagyon hálás lennék. :D

2010. szept. 8. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem írta ki, mert nem voltál játékban. :)

Szóval rámész a játékban (pontosan nem ismerem a játékot) arra a pontra, hogy Host Game, vagy Create Game vagy hasonló, és akkor meg fog jelenni a CurrPorts-ban. :D

2010. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De várjál itt nincs olyan, connect van és kész, de ha bent vagyok a játékban akkor se irja ki. :S Ez egy rejtély :D

Én sajnos nem értek ezekhez, de töltsd le probáld ki aztán mondd meg hogy hogy kell vagy nem tudom már :D De itt csak connect van, és akkor se irja ki az a portizé.

2010. szept. 8. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!