Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lett rossz és lassú a...

Miért lett rossz és lassú a gépem?

Figyelt kérdés
Tegnap az volt hogy jácottam egy játékkal és kékhalált kapott a gépem ezzel a felirattal: WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR. Utána ujraindult és kiirta hogy nincs operációs rendszer és hogy nyomjam a ctrl+alt+delete-t hogy ujraiduljon. Megnyomtam és ugyanezt irta ki. Utána megfogtam a urjatelepítő pendrájvomat és ujratelepítettem a gépemet és most nagyon lassú meg lefagy és nehezen tölt be és a fájlkezelőben már csak a C lemezt mutatja és a D még megvan a lemezkezelőben csak a fájlkezelőben nincs de az E lemez már a lemezkezelőben se nincs meg és a fájlkezelő se mutatsa aztat. Lehet az a baja hogy 2 napja este kerestem a villanykapcsolót és belebuktam a gépbe (mert sötét volt és nem láttam) és fel is borult. Kimozdult belőle az SSD (E lemez) vagy mi? És attól hogy tűnt el az operációs rendszer úgy hogy nem is azon a lemezen volt??

2022. jan. 2. 14:30
 1/2 Dongaben ***** válasza:
12%
Szerintem, elvitte a "Krampusz", mert helyesírásból rossz jegyed volt. :(
2022. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

SSD-re telepítsd a rendszert.


Ha nem látható biosban, akkor lehet, hogy kimozdult a kábel. Borulás és matatás okozhat hasonlókat

2022. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!