Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv. Milyen programmal tudnám...

Üdv. Milyen programmal tudnám újra normálisan leformázni a memóriakártyát?

Figyelt kérdés
Elkezdtem leformázni a memóriakártyát, de közben elfelejtettem és kihúztam a kártyaolvasót az usb-ből a formázás befejezése előtt. Azóta a pc csak 128 mb-nak ismeri fel a 32 gb-os memóriakártyát Fat fájlrendszerben...

2021. dec. 21. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Lemezkezelő a Windowsban?
2021. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már próbáltam látni is a lemezkezelőben, de egyszer csak mindig lefagy a lemezkezelő. Régebben már volt hasonló problémám egy másik memóriakártyával, de akkor azt sikerül megoldani az "Usb Disk Storage Format Tool" programmal. Most meg nem használ egyik megoldás sem. Szerintem valószínű, hogy most tönkrement a memóriakártya.
2021. dec. 21. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld ki a diskpartot. Nagyon egyszerű kis parancssoros program.

Nekem ezzel már számtalan pendrive/sd kártyát sikerült formázni.



[link]

2021. dec. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lali51 ***** válasza:
2021. dec. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!