Laptop nem tud wifihez kapcsolódni?
Figyelt kérdés
Infózsenik kérlek segítsetek, adott egy 650 éves lenovo laptop. Néha random lekapcsolódik a wifiről, aztán nem is kapcsolódik vissza. Egy darabig nem is látja, pedig a telefonomon ugyanúgy megy. Ha telefonról osztok netet, arra sem tud csatlakozni. Mindkettő esetben azt írja nem lehet kapcsolódni ehhez a hálózathoz. Milyen okai lehetnek ennek? Hogy lehetne orvosolni?
Minden megoldás érdekel már, de azért szétverni bármennyire is szeretném nem lenne túl praktikus:)
2021. dec. 21. 19:41
1/3 anonim válasza:
Chipset, wifi driver telepítve van?
2/3 anonim válasza:
Ha meghalt benne a wifi panel, egy külső usb-s wifivel is megpróbálkozhatsz.
3/3 anonim válasza:
Amikor olyan helyen laktam, ahol gyenge volt a jel, nekem is egy USB-Wifi-stick segített, azzal rögtön bejött a net.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!