Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sos!Hogyan kell telefonon...

Sos!Hogyan kell telefonon gmail-en blokkolni egy email címet, hogy többet ne tudjon nekem írni?Valamit csináltam, az van mellette kékkel, hogy lezárva, de még mindig tud írni, jönnek sorban a kéretlen mocskolódó üzenetei!

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm annak, aki segít!

#e-mail #zaklatás #tiltás #Gmail #elmebeteg #email cím blokkolása
2021. dec. 4. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem létezik olyan tiltás, hogy ne tudjon bárki neked írni. Felvehetsz egy szűrőt hogy a kukába kerüljön egyből a levele, de a küldést nem akadályozhatod meg. De ez is kijátszható, ha másik e-mail címről írják.

Ami működhet és te megcsinálhatsz, az a fiókod teljes törlése, és az újat senkinek/teszed publikussá sehol. Ez viszont jelentős kényelmetlenséggel jár, annyi mindenhez van a Google fiókod kötve, és persze mindenhol át kell írnod az e-mailt ahol regisztráltál vele.

2021. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megnyitod a levelet, a feladó sorában 3 pötty (nem felül), és a felugró menü legalsó pontja, "XYZ" letiltása opciót választod. Innen kezdve minden levél erről a címről megy spamba, nem fogod látni csak ha direkt a spam mappába mész.


Persze ez csak arra az egy mailcímre szól.

2021. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22:52 De az a baj, hogy a spamban is megkapom. :D
2021. dec. 5. 00:07
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Megkapod, de attól még nem látod... nem értem a problémát, a spamot minek nyitogatnád?
2021. dec. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már mindegy, töröltem a fiókot.
2021. dec. 5. 09:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!